производ

Воведува напредна меѓународна технологија на производство и висококвалитетни суровини за керамички производи.

За нас

Dingzhou Hongyu Technology Development Co., Ltd. се наоѓа во Dingzhou, провинцијата Хебеи, Кина, главниот град на спортска опрема Сити.Имаме повеќе од 120 работници во 5 фабрики, повеќе од 2.000 странски клиенти и повеќе од десет години искуство.Нашата компанија учествува на спортски саеми во текот на целата година.Основана во 2008 година, нашата компанија е сеопфатно претпријатие специјализирано за производство на спортски производи, на површина од 100.000 квадратни метри.

Гледај Повеќе

ПРОИЗВОД НА ЖЕШКА ПРОДАЖБА

Квалитетот на прво место, загарантирана безбедност

 • Цемент во боја Kettlebell

  Цемент во боја Kettlebell

  Цементните Кетлбел се разликуваат од другите кетлбелови.Цената на овој модел е ниска, а доаѓа во жолта, сина, зелена, розова, портокалова, црвена и други бои.Материјалот е цемент.Спецификацијата на производот е 5LB-20LB (во чекори од 5LB);конвенционалното пакување е pp торбичка плус пакување од картон и палети.Другото пакување, исто така, може да се прилагоди според барањата на клиентите.Еколошките кетлбелови можат ефикасно да ја подобрат јачината на јадрото, да промовираат целокупна рамнотежа, exe...

 • Сет тегови со цементни прилагодливи Balck

  Сет тегови со цементни прилагодливи Balck

  Прилагодливи тегови кои се погодни за цемент, надворешниот слој е обвиткан во висококвалитетна гума, која е отпорна на паѓање, троска и нема да мириса;внатрешноста е цементна мешавина;бојата е црна;спецификации: kg 10kg/15kg/20kg/25kg/30kg/40kg/50kg/ 60kg може да се користи и како мрена, или може да се отстрани посебно за вежбање;ЛОГОТО може да се прилагоди;фина изработка, отпорен на абење, безбеден и цврст, не паѓа, не го оштетува подот, издржлив, удобен за ракување...

 • Поставување рачка за повлекување, шипка за влечење за повеќе спортска вежба

  Поставете ја шипката за повлекување за повеќе...

  Преглед Брзи детали Место на потекло: hebei Име на производ: Додатоци за опрема за вежбање Боја: црна Тежина: 0,5 kg/pc Пакување: картон MOQ: 1 комплет Примерок: Достапно Лого: Приспособена OEM услуга: Да Време на примерок: 7-10 работни дена -Ако треба приспособено лого Висококвалитетен додаток за кабел Трицепс јаже Д ред Рачка со ротирачка права шипка Додатоци за опрема за вежбање 1.Материјал леано железо 2.Боја црна 3.LO...

 • тело зграда маг зафат се справува со теретана лат повлече надолу

  тело зграда маг зафат се справува со теретана лат повлече надолу

  Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеј, Кина Име на брендот: feifanhongyu Број на модел: mag-grip Пол: Unisex Апликација: Универзално лого: Прилагодено лого Достапен комбо сет Понуден: ≥6 теретана за рачки за маг за градење на телото Опис на производот Производи поврзани со пакување и испорака Контактирајте со нас >>>>> добредојде да контактирате со нас <<<<< Доколку имате некакви спецификации...

 • Цементни тежински плочи Плоча за браник на мрена плоча

  Цементни тежински плочи Плоча за браник на мрена плоча

  Материјал:Пластика и цемент Боја:Може да се назначи Карактеристика:Тренинг со тежина Тежина:Според вашите барања Пакување:стиропор и картонЛого:печатено

 • прилагодливи браник на мрена шарени таблички со тежина

  прилагодливи браник на мрена шарени таблички со тежина

  Гумената мрена е изработена од гума, со мали обоени честички на површината.Целокупната инкапсулација има висока еластичност.Може да издржи илјадници удари и е отпорен на корозија и не го оштетува подот.Конвенционалните спецификации се 5kg, 10kg, 20kg, 25kg, 15kg;боите се достапни Зелена, жолта, бела, сина, црвена, други бои исто така може да се прилагодат;во средината има прстен од нерѓосувачки челик, кој е отпорен на абење;дијаметарот на мрената е 45cm, ж...

 • плоча за тежина обложена со леано железо и гума

  плоча за тежина обложена со леано железо и гума

  Материјалот за мрена со гумени обложени леано железо со три дупки е леано железо и обложен со гума.Има две спецификации во килограми: 2,5/5/7,5/10/15/20/25kg 2,5lb 5 25 35 45LB.Бојата е црна, а дијаметарот на дупката е 2,5cm 5cm.ЛОГОТО може да се прилагоди;бакарниот ракав во средината на листот за мрена е изработен од дебел нерѓосувачки челик, фина изработка, отпорен на абење, безбеден и цврст и не паѓа;површината е изработена од гумен вграден материјал од леано железо кој не ја повредува фло...

 • леано железо хромирани гира со тегови со мрена

  леано железо хромирани гира со тегови со мрена

  Леано железната мрена е изработена од леано железо, а површината е галена, што може ефикасно да спречи 'рѓа и има подолг работен век.Целокупното леано железо, конвенционалната спецификација е kg 2,5kg 5kg 7,5kg 10kg 20kg 15kg;бојата е црна и црвена, а има две опции за големи и мали отвори.Погоден за мрена со различни дијаметри;ние сме производител специјализиран за производство на мрена и тегови, за да можеме да обезбедиме примероци, прилагодено ЛОГО и други...

 • Плочи со тежина од леано железо за кревање килограми килограми

  Килограми за кревање тегови килограми леано железо тежат...

  Опис на производот Име: Тежински плочи Материјали: Површински третман од леано железо: сликање Боја: сива Тежина Опција: 2,5 lb 5lb 10lb 20lb 25lb 35lb 45lb Пакет: картон MOQ: 1000kg Dingzhou Hongyu Technology Development Co., Ltd. се наоѓа во Hebe , кој се нарекува главен град на спортска опрема.Нашата компанија има многу автоматски производствени линии како што се гумена облога, пластично натопување, лиење, обработка, електростатско прскање, галванизација и така натаму.Ние ...

 • гумена плоча за браник за вежбање

  гумена плоча за браник за вежбање

  Име на брендот: HONGYU Материјал: гума, гума Боја: црна Тежина: 5kg/10kg/15kg/20kg/25kg/10LB/15LB/25LB/35LB/45LB/55LB, 15kg Пакување: Картон Прифатено MOC: Прифатено2 : Зимски олимписки комбо сет Понуден: ≥6 Тип: Плоча за тежина е_приспособено: Да Пол: Машки Дијаметар: 50мм фитнес евтина плочка со тежина гумена браник плоча за продажба Опис на производот Дизајн: мазна површина, не груба.Материјал: целосно гума...

 • Тегови за кревање тегови обложена со гума

  Тегови за кревање тегови обложена со гума

  Внатрешното јадро на мрената од леано железо обложена со гума е леано железо, а површината е обложена со гума.Постојат две спецификации: 2,5/5/7,5/10/15/20/25kg 2,5lb 5 25 35 45LB.Бојата е црна, а отворот е 2,5cm×5cm.ЛОГОТО може да се прилагоди;Бакарниот чаур во средината на мрената е изработен од дебел нерѓосувачки челик, фина изработка, отпорен на абење, безбеден и цврст и не паѓа;Површината е изработена од гума вградено леано железо, кое не го оштетува подот и е ду...

 • Прилагодлив сет со гира за фитнес

  Прилагодлив сет со гира за фитнес

  Прилагодливиот комплет со гира со галванизација, исклучителна кутија за подароци е едноставна и популарна, погодна за складирање, лесна за носење;7-слоен процес на галванизација, не е лесен за 'рѓа, поотпорен на абење;спецификации: 15KG 20KG 30KG 50KG;бесплатна комбинација на тегови со мрена;рачка: масажа со лак Рачката е едноставна и дарежлива.Не ги замрзнувајте рацете во зима.Поти и лизгај во лето.Рачка за поврзување: 11cm-60cm поврзувачка прачка може слободно да се избере, веднаш трансформирајќи се во мрена...

Партнер PictureS

Ќе ги зголемиме и зајакнеме партнерствата што ги имаме.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја